MONDIEU

Moje „Mystery Tasting“ začínam obľúbenou kaviarňou Mondieu, Franchisé N. 1. Chodíme tu pravidelne 21.1. na moje narodeniny. Toto bol už tretí rok.
Mondieu má aktuálne v Bratislave sedem pobočiek, jednu v Prahe a jednu v Košiciach.


Jedlo: Široká ponuka jedla či nápojov, aj pre vegetarinánov či nevegetariánov. Jedlo bolo chutné a navyše aj dobre vyzerajúce.
My sme ochutnali francúzsky brioche toast s čokoládovým krémom, Benedikt vajcia so šunkou a grilovanou rajčinou, čokoládové a mandľové cappuccino. Všetky jedlá, ktoré som mala doteraz môžem v Mondieu len odporučiť.

Ceny: Všetky prevádzky Mondieu majú vyššie ceny. Tu nájdete menu.

Prostredie: V centre hlavného mesta môžete nájsť rovno tri pobočky Mondieu. Menu v každej kaviarni sa trochu líši. Kaviareň sme navštívili ráno okolo 9. V interiéry bolo pomerne chladno, čo radím medzi mínus.

Obsluha: S obsluhou sme boli spokojní, bola rýchla a milá. Čo by som vytkla je špinavý pohár s vodou, ktorý nám bol donesený. Myslím, že pri takýchto prevádzkach by sa to nemalo stávať.

Hodnotenie: 7/10

Rezencia je môj subjektívny názor. Je v poriadku, ak máte na podnik iný pohľad, veď sme ľudia, každý výnimočný s rôznymi chuťami a záujmami.

Ak máte nápad na zaujímavú kaviareň či reštauráciu, napíšte mi do komentára.

with love S.