U TALIANA

Talianská reštaurácia, ktorá je pod vedením Andrea Ena zo Sardínie, som chcela navštíviť už dlhšiu dobu, no dostali sme tam až na moje narodeniny a o to tá návšteva bola výnimočnejšia.

Jedlo: Klasické talianské menu, ktoré tvorí talianská pizza či cestoviny rôzneho druhu. K tomu si môžete vybrať aj chutné a kvalitné víno v rôznych cenových kategóriách.
Naše menu sa skladalo z predjedla, ktorým boli kúsky pizze či cesnakové pečivo, mňam! Ako hlavný chod sme ochutnali cestoviny s lososom a pizzu „U Taliana“. Čašníka nám odporúčila chutné víno, ktoré menu perfektne dopĺňalo . A dezert, vybratý mojím priateľom, bol makový koláč, ktorý mi doniesla obsluha aj so sviečkou. 🙂

Ceny: Ceny sú trochu vyššie ako priemer, no vždy prijateľné. Viac nájdete v menu.

Prostredie: Reštaurácia sa nachádza na Krížnej ulici v Bratislave (viď. na obrázku). Dostupnosť zo všetkých smerov je veľmi dobrá.

Obsluha: Na obsluhu U Taliana som dostala od priateľa veľmi dobrú recenziu, pomáhali mu s prípravou našej večere, ako to bude prebiehať. Boli veľmi ochotní, nápomocní a milí. Tým by sme sa im chceli aj poďkovať za servis na vysokej úrovni.

Hodnotenie: 9,5/10

Rezencia je môj subjektívny názor. Je v poriadku, ak máte na podnik iný pohľad, veď sme ľudia, každý výnimočný s rôznymi chuťami a záujmami.

Ak máte nápad na zaujímavú kaviareň či reštauráciu, napíšte mi do komentára.

with love S.