SEEU & BRATISLAVA

SeeU food bar na Košickej je novootvorená reštaurácia v Bratislave. Nesie nádych fine diningu, ktorého je v meste nedostatok. Veľmi som sa tešila na návštevu toho miesta a musím napísať, že nás nesklamalo.

Jedlo: V ponuke nájdete mix rôznych chutí, ktoré dohromady vytvárajú gastronomický zážitok. Ponúkajú raňajky, denné menu, ale aj večerné á la carte menu. Naše menu sa skladalo z domáceho kváskového chlieba s maslom, hlavné menu tvorili šúľance so žinčicou, marhuľami a pošírované vajce so zeleninou, orieškami.
Prostredie: SeeU food bar sa nachádza na Košickej ulici (zastávka Dulovo námestie) v Bratislave. My sme sa prešli zo Starého mesta, bola to príjemná prechádzka.
Cena: Ceny zodpovedajú kvalite surovín a obsluhy. Sú priemerné a prístupné širokej verejnosti. Denné menu môžete ochutnať za 7,50€.
Obsluha: Úprimne, na Slovensku som lepších čašníkov nezažila. Empatickí, zábavní, milí, pohotoví, k tomu vám poradia, napr. mne dopasovali víno k jedlu. To moje bolo z dielne Adama Sýkoru www.sykorafinewines.sk/sk/ a chutilo skvele. Jednoducho to musíte zažiť.

Hodnotenie: 9,9/10

Food bar môžte nájsť na Facebooku, Instragrame alebo web stránke.

Moja druhá návšteva SeeU a toto skvelé menu! Myslím, že tento podnik sa stal mojím dlhodobo obľúbeným 🙂

Cez víkend sme okrem SeeU stihli aj prechádzku v meste. Hoci to v Bratislave poznám skoro ako doma, nikdy nepohrdnem prechádzkou cez Slavín a Staré mesto. Tentokrát sme sa vybrali zo zastávky SAV peši okolo reštaurácie Chez Balzac (miesto sa nám neušlo, no ak by ste tu plánovali raňajky, odporúčam prísť v skorších ranných hodinách) k Slavínu, a tak smerom k zastávke „Búdková“. Táto cesta ponúka mnoho pekných výhľadov na celé mesto. Bonusom k prechádzke sú moderné vily, ktorých je v tejto štvrti viac než dosť. Pokračovali sme k hradu a do Starého mesta na zmrzlinu. I nonni cremeria je mojím favoritom, no nepohrdnem ani Koun, Ice saloon Luculus, či Arthur Ice Cream. Myslím, že v každej dostatnete rovnako kvalitnú zmrzlinu.

with love S.